Klientų aptarnavimas 24/7

Nepriekaištingas klientų aptarnavimas mums labai svarbus. Visada stengiamės surasti Jums patogius ir priimtinus sprendimus.

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas

Mūsų klientų aptarnavimo privalumai:

  • Užklausas dėl mikroautobusų nuomos galite pateikti kiekvieną dieną, 24 valandas per parą. Aptarnaujame visas užklausas greičiau nei per 4 darbo valandas;
  • Į visus Jums rūpimus klausimus atsakome telefonu darbo valandomis 09:00 iki 17:00;
  • Bendraujame su savo klientais gyvo susirašinėjimo metu bei el. paštu.
  • Esant poreikiui galime susitikti ir išsiaiškinti kilusius klausimus gyvai.

Mūsų klientų aptarnavimas, tai ne tik atsakymas į Jūsų pateiktas užklausas, bet ir papildomos paslaugos, tokios kaip: pilnas KASKO draudimas, pagalba kelyje visoje Europoje, galimybė įsigyti frančizės draudimą, kelionių maršruto patarimai bei švarus ir techniškai tvarkingas transportas.

Išnuomotą mikroautobusą galite atsiimti ir grąžinti bet kuriuo paros metu Jums patogioje Vilniaus miesto dalyje.

Stengiamės, kad klientai jaustų skirtumą tarp mūsų mikroautobusų nuomos ir konkurentų paslaugų, nes tikime, kad tik laimingi ir viskuo patenkinti klientai yra mūsų verslo sėkmė.

Keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų ne tik linksma, bet ir sklandi. Nuomojame tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, kurie reguliariai tikrinami sertifikuotame autoservise. Taip pat rūpinamės transporto priemonės draudimu bei “pagalba kelyje” kilus nenumatytiems nesklandumams. Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba el. paštu (kontaktai).

Palikite savo kontaktus ir mes pateiksime Jums pasiūlymą per 4 darbo valandas!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567
Pvz.: Noriu išsinuomoti mikroautobusą kelionei nuo liepos 1d. iki liepos 14d. Reikalingas 9 vietų transportas su pilnu draudimu Europos šalyse. Ačiū!
Įvertinimai
  • Kaina
  • Aptarnavimas
  • Mikroautobusai
5
Sending
User Review
5 (1 vote)