Mikroautobuso nuomos draudimas

Mikroautobuso nuomos draudimas yra įskaičiuotas į bendrą nuomos kainą. Visi mūsų nuomojami mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju civiliniu atsakomybės draudimu. Taip pat pilnu KASKO draudimu.

Mikroautobuso nuomos draudimas

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas dengia visas išlaidas, kurios atsirado dėl auto įvykio, kurio kaltininkas nėra transporto priemonės vairuotojas (mikroautobuso nuomininkas).

KASKO draudimas dengia visas išlaidas atsiradusias dėl eismo įvykio, kurio kaltininkas yra mikroautobuso nuomininkas. Taip pat išlaidas susijusias su vandalizmo atvejais, nelaimingais atsitikimais kelyje, stichinėmis nelaimėmis ir pan. Tam, kad KASKO draudimas padengtų išlaidas yra reikalinga frančizė. Frančizė – tai vienkartinis mokestis, kurį draudimo kompanijai privalo sumokėti mikroautobusiuko nuomininkas. Frančinės dydis yra 200 Eur. Dar šis mokestis vadinamas užstatu.

KASKO draudimo sąlygos vairuotojui:

  • Vairuotojas privalo būti ne jaunesnis nei 25 metų amžiaus – reikalinga asmens dokumento kopija;
  • Vairuotojas privalo turėti ne mažesnę nei 3 metų vairavimo patirtį – reikalinga vairuotojo pažymėjimo kopija;
  • Vairuotojas eismo įvyko metu privalo būti blaivus, neapsvaigęs nuo kitų medžiagų;
  • Vagystės atveju mikroautobuso nuomininkas draudimui privalo pateikti transporto priemonės dokumentus bei raktelius.

KASKO draudimas dengia žalą transporto priemonei, kuri buvo įvykdyta Europos Sąjungos šalyse. Vykti į Rusiją, Baltarusiją bei Ukrainą su nuomojamu transportu griežtai draudžiama.

Frančizės draudimas – tai draudimas kai apdraudžiama ne tik trnasporto priemonė, bet ir frančizės mokestis. Frančizės draudimas kainuoja vos kelis eurus per dieną, bet su juo būsite tikri, kad įvykus nelaimingam atsitikimui nereikės mokėti 200 Eur mokesčio. Jį KASKO draudimui sumokės frančizę apdraudusi įmonė. Įsigyti galite https://www.worldwideinsure.com.

Keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų ne tik linksma, bet ir sklandi. Nuomojame tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, kurie reguliariai tikrinami sertifikuotame autoservise. Taip pat rūpinamės transporto priemonės draudimu bei “pagalba kelyje” kilus nenumatytiems nesklandumams.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl draudimo sąlygų arba mikroautobusų rezervacijos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais.

Palikite savo kontaktus ir mes pateiksime Jums pasiūlymą per 4 darbo valandas!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567
Pvz.: Noriu išsinuomoti mikroautobusą kelionei nuo liepos 1d. iki liepos 14d. Reikalingas 9 vietų transportas su pilnu draudimu Europos šalyse. Ačiū!
Įvertinimai
  • Kaina
  • Aptarnavimas
  • Mikroautobusai
5
Sending
User Review
5 (1 vote)