Mikroautobuso nuomos papildoma įranga

Mikroautobuso nuomos papildoma įranga priklauso nuo nuomininko poreikių ir savo turimos įrangos. Mikroautobusais dažniausiai keliauja aktyvų poilsį mėgstantys žmonės. Jie vyksta slidinėti į kalnus, plaukioti burlentėmis prie jūros, važinėti dviračiais serpantinuose ir pan. Norint su savimi pasiimti papildomų daiktų neretai prireikia ir papildomos vietos jiems.

Dažniausiai užsakoma papildoma įranga ir jos kainos:

Papildoma įranga Nuomos kaina
Stogo bagažinė 4 Eur/d.
Stogo skersiniai 3 Eur/d.
Vaikiška kėdutė 3 Eur/d.
Grandinės ratams 4 Eur/d.
Dviračių laikikliai 5 Eur/d.
Navigacija 3 Eur/d.
Radarų detektorius 3 Eur/d.

Apie poreikius papildomai įrangai prašome pranešti kuo anksčiau, kad galėtume tvarkingai paruošti visą reikiamą komplektaciją.

  • Stogo bagažinė reikalinga kai bagažinės tūrio nepakanka visiems daiktams sukrauti. Ji talpina apie 300-500l papildomo daiktų tūrio ir yra tvirtinama ant stogo. Stogo bagažinės paros nuomos kaina yra 4 Eur.
  • Stogo skersiniai reikalingi bagažinei arba kitai įrangai tvirtingi. Jie gali atlaikyti iki 100 kg svorį. Skersinių nuomos kaina 3 Eur/parą.
  • Vaikiška kėdutė būtina jei keliausite su mažamečiais vaikais. Kėdutę pagal dydį reikia rezervuoti iš anksto. Jos nuomos kaina 3 Eur/parą.
  • Grandinės ratams nuomojamos kai vyksta slidinėti į kalnus. Jos padeda įveikti snieguotas įkalnes. Nuomos kaina parai – 4 Eur.
  • Dviračių laikikliai norintiems kartu su savimi vežtis dviračius. Tai patogu, nes nuvykus nereikia nuomotis dviračių. Laikiklių nuomos kaina yra 5 Eur/parą.
  • Navigacija padės rasti tinkamiausią maršrutą, o jos nuomos kaina vos 3 Eur/parą.
  • Radarų detektorius – įrenginys perspėjantis apie automatinių greičio matuoklių buvimo vietą. Jis padės neviršyti didžiausio leistino greičio kelyje. Jo nuoma – 3 Eur/parą.

Palikite savo kontaktus ir mes pateiksime Jums pasiūlymą per 4 darbo valandas!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567
Pvz.: Noriu išsinuomoti mikroautobusą kelionei nuo liepos 1d. iki liepos 14d. Reikalingas 9 vietų transportas su pilnu draudimu Europos šalyse. Ačiū!

Keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų ne tik linksma, bet ir sklandi. Nuomojame tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, kurie reguliariai tikrinami sertifikuotame autoservise. Taip pat rūpinamės transporto priemonės draudimu bei “pagalba kelyje” kilus nenumatytiems nesklandumams. Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba el. paštu (kontaktai).

Įvertinimai
  • Kaina
  • Aptarnavimas
  • Mikroautobusai
5
Sending
User Review
5 (1 vote)