Mikroautobusų Nuoma

Puslapio turinys

Mikroautobusų nuoma
Mikroautobusų nuomos kainos
Mikroautobusų nuoma be užstato
Kas sudaro mikroautobusų nuomą?
Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?
Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?
Papildomos įrangos kainos
Kada reikalinga mikroautobusų nuoma?
Nuomojamų mikroautobusų privalumai

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma yra viena iš populiariausių transporto nuomos paslaugų. Ji labai paklausi, nes tai pigus ir patogus būdas keliauti, pervežti šventės svečius ar net vežti didelių gabaritų krovinius. Taigi šio transporto nuoma gali pasitarnauti daugybėje gyvenimiškų situacijų. Su mikroautobusų nuoma nereikia rūpintis nuosavu transportu, draudimu, papildoma įranga. Mikroautobuso nuomininkas kartu su techniškai tvarkingu mikriuku gauna civilinį draudimą, kasko draudimą, pagalbą kelyje, navigaciją, vaizdo registratorių, o jei reikia net vairuotoją. Vairuotojo nuoma kainuoja papildomai, bet kai kuriais atvejais ji yra neišvengiama.

Mikroautobusų nuoma renault Trafic

Mikroautobusų nuoma Renault Trafic

Mikroautobusų nuomos kainos

Mikroautobusų nuomos Vilniuje kainos priklauso nuo kelių faktorių: nuomos termino, kilometražo, autobusiukų užimtumo (sezoniškumas), papildomos įrangos. Nuolatiniai mūsų nuomininkai teigia, kad mikroautobusų nuoma yra vienas pigiausių keliavimo būdu, o norint pervežti keleivius arba krovinius tampa pagrindiniu pasirinkimu.

Mikroautobusų nuomos kainos VASAROS sezonu, nuo 06-01 iki 09-01.

Mikroautobusai Vietos Nuomos kaina, Eur/d.
30+ 15-30 8-14 5-7 3-4 1-2
Mercedes Benz Vito 2010 8 35 40 45 50 55 60
Renault Trafic 2016 (8+1) 9 38 43 48 53 58 63
Renault Trafic 2018 (8+1) 9 43 48 53 58 63 68
Ford Tourneo Custom 2017 8 43 48 53 58 63 68
Mercedes Benz V-Class 2018 8 53 58 63 68 73 78

Mikroautobusų nuomos kainos ŽIEMOS sezonu, nuo 12-01 iki 03-01.

Mikroautobusai Vietos Nuomos kaina, Eur/d.
30+ 15-30 8-14 5-7 3-4 1-2
Mercedes Benz Vito 2010 8 30 35 40 45 50 55
Renault Trafic 2016 (8+1) 9 33 38 43 48 53 58
Renault Trafic 2018 (8+1) 9 36 41 46 51 56 61
Ford Tourneo Custom 2017 8 38 43 48 53 58 63
Mercedes Benz V-Class 2018 8 48 53 58 63 68 73

Mikroautobusų nuomos kainos PAVASARIO / RUDENS sezonais, nuo 03-01 iki 06-01 ir nuo 09-01 iki 12-01.

Mikroautobusai Vietos Nuomos kaina, Eur/d.
30+ 15-30 8-14 5-7 3-4 1-2
Mercedes Benz Vito 2010 8 28 33 38 42 47 52
Renault Trafic 2016 (8+1) 9 30 35 40 45 50 55
Renault Trafic 2018 (8+1) 9 33 38 43 48 53 58
Ford Tourneo Custom 2017 8 35 40 45 50 55 60
Mercedes Benz V-Class 2018 8 45 50 55 60 65 70

* Lentelėse pateiktos preliminiarios kainos. Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą, užpildykite formą.

Gaukite pasiūlymą telefonu!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567

Mikroautobusų nuomos terminas. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamas transportas tuo pigesnė bus vienos paros kaina. Natūralu, kad perkant didesnį kiekį yra suteikiamos nuolaidos. Užsakant busiuką ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui nuomos kaina parai gali siekti vos 40 Eur. Nuomojant ilgam laikotarpiui paslauga reikalauja mažiau administracinių kaštų, todėl laimi ir klientas ir nuomotojas. Vienos paros nuomos kaina yra didžiausia ir siekia net 65 Eur.

Nuvažiuoti kilometrai. Su nuomotu transportu leidžiama nuvažiuoti 500 km/parą. Tai nėra tikslus apribojimas kiekvienai dienai, bet reiktų orientuotis, kad per visas kelionės dienas nebūtų viršytas vidutinis 500 km/parą kiekis. Jeigu pavydžiui vykstate į Kroatiją 14 dienų laikotarpiui, tai kelionėje nuvažiuosite apie 5000 km. Vienos dienos vidurkis apie 360 km, taigi papildomai mokėti nereikia.

Sezoniškumas. Autobusiukų nuomos kainos priklauso nuo metų laiko kada ruošiatės keliauti. Žemesnės kainos galite tikėtis nuomodami mikriuką rudenį arba pavasarį. Vasaros ir žiemos laikotarpiais mikroautobusų nuomos poreikis ženkliai padidėja, nes tai pagrindinis atostogų laikas. Vasarą keliautojų grupės mikroautobusais važiuoja atostogauti į šiltus kraštus: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir pan. Žiemos atostogoms transportas nuomojamas vykstant slidinėti į kalnus. Dažniausios kelionių kryptys: Austrija, Italija, Šveicarija.

Mikroautobusų nuoma be užstato

Užstatas mikroautobuso nuomotojui yra paliekamas kaip garantas, kad įvykus auto įvykiui, vagystei ar kitokiam transporto priemonės apgadinimui nuomininkas priisims kaltę ir sumokės draudimo prašomą frančizę. Frančizės dydis yra 200 Eur.

Tiesa, yra galimybė mikroautobusą išsinuomoti be užstato. Galima nusipirkti papildomą frančizės draudimą. Tokiu atveju, net nutikus nelaimei frančizę sumokės draudimo kompanija. Papildomas draudimas kainuoja vos kelis eurus per parą.

Kas sudaro mikroautobusų nuomą?

Mikroautobusų nuomos paslauga yra labai kompleksiška, nes apima visas su kelione susijusias sritis. Rezervuodami mikriuką kelionei galėsite pasirinkti kokių papildomų paslaugų ir įrangos reikia būtent Jums.

Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

 • Mikroautobusas pasirinktam laikotarpiui. Visi mūsų siūlomi autobusai yra nauji t. y. ne senesni nei 3 metų senumo. Jie visi turi galiojančius techninės apžiūros dokumentus bei yra nuolatos tikrinami sertifikuotame auto servise. Nuomodami transportą visada jį gausite sutartu laiku, su pilnu baku degalų ir tvarkingai išvalytą. Tikimės, kad grąžinsite mikroautobusą tokios būklės kokios Jums jį atidavėme. Jeigu nespėjate jo sutvarkyti arba papildyti degalų, bus skaičiuojama sąžininga priemoka prie nuomos mokesčio. Su išnuomotu mikriuku galite nuvažiuoti net 500 km per parą. Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, bet bendras kilometražas neturėtų viršyti 500 km * nuomos parų skaičius.
 • Civilinės atsakomybės draudimas. Šiuo draudimu privalomai yra draudžiamos visos Lietuvoje registruotos transporto priemonės. Taigi, neišimtis ir mūsų mikroautobusiukai.
 • Kasko draudimas. Tai papildomas draudimas, kuris leis jaustis saugiai ne tik kelyje, bet ir palikus automobilį nepažįstamoje šalyje. Mikrobusai yra apdrausti nuo smulkių įbrėžimų, avarijų, išdaužtų langų ir net vagysčių. Šių nelaimingų atsitikimų atveju draudimui reikia sumokėti frančizės mokestį. Šiuo metu jis yra vertinamas 200 Eur. Dauguma atveju, tai tikrai yra mažesnė suma nei atlikta žala mikroautobusui.
 • Pagalba kelyje. Jei kelionės metu nutiks nelaimingas atsitikimas, suges transportas, Jums pasiruošusi padėti pagalbos kelyje specialistai. Ši paslauga galioja visoje Europos sąjungoje.

Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

 • Frančizės draudimas. Jeigu nenorite rizikuoti, kad po kelionės teks susimokėti frančizės mokestį, galite jį apdrausti iš anksto. Mūsų partneriai tuo tikrai pasirūpins. Papildomas frančizės draudimas parai kainuoja apie 3 Eur. Jeigu keliaujate ilgam laikui su didele draugų kompanijai, tai šis mokestis tikrai nepadidins kelionės kaštų ženkliai.
 • Papildoma įranga. Jeigu turite papildomų poreikių, tokių kaip navigacija, vaikiška kėdutė, papildoma daiktadėžė, dviračių laikiklis ar pan., informuokite mus užsakymo metu ar kaip įmanoma anksčiau. Rezervuosime reikiamą įrangą Jūsų kelionei iš anksto.
 • Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Už pažeistas kelių eismo taisykles moka transporto priemonės vairuotojas. Registruoti pranešimai apie baudą iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobuso savininką, o vėliau persiunčiami mikriuko nuomininkui.
 • Kelių mokesčiai. Daugumoje Europos šalių už kelių naudojimą reikia susimokėti. Tai nėra dideli mokesčiai. Dažniausiai vienos šalies kelias apsiriboja 10-15 eurų mokesčiu. Nesumokėjus šių mokesčių ir naudojantis keliais taip pat galite sulaukti baudos jau sugrįžę į Lietuvą.
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Ilgos kelionės metu gali daug kas nutikti, todėl rekomenduojame apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų visos kelionės metu. Šis draudimas į mikroautobusų nuomą nėra įskaičiuotas.

Papildomos įrangos kainos

Papildoma įranga Nuomos kaina
Stogo bagažinė 4 Eur/d.
Stogo skersiniai 3 Eur/d.
Vaikiška kėdutė 3 Eur/d.
Grandinės ratams 4 Eur/d.
Dviračių laikikliai 5 Eur/d.
Navigacija 3 Eur/d.
Radarų detektorius 3 Eur/d.

Mikroautobusų nuoma reikalinga skirtingiems klientų poreikiams tenkinti. Būtent todėl ši paslauga yra labai lanksti ir visada prisitaiko prie kliento. Galima autobusiuką išsinuomoti vos vienai parai, o galima ir visam mėnesiui. Vienai parai nuomojami krovininiai mikroautobusai, nes tiek trunka vidutinis persikraustymo procesas. Taip pat transportas keleivių pervežimui švenčių, paminėjimų metu. Ilgesniam laikui krovininį transportą nuomoja verslo įmonės, kai pritrūksta nuosavo transporto arba turi ženkliai padidėjusį užsakymų kiekį. Keleivinių mikroautobusų nuoma ilgesniam laikui užsakoma kai ruošiamasi vasaros arba žiemos atostogoms su draugais ar šeima.

Kada reikalinga mikroautobusų nuoma?

Mikroautobusų nuoma puikiai tinka keliaujantiems:

 • Keliaujantiems po Lietuvą. Pastaraisiais metais sparčiai populiarėja kelionės po Lietuvą. Mūsų šalyje yra tikrai daug vietų kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms dažniausiai pasirenkami savaitgaliai, šventiniai ilgieji savaitgaliai arba trumpos, 1 savaitės atostogos. Mikroautobusų nuoma tokioms kelionėms yra puikus sprendimas, nes galima keliauti su didesne draugų kompanija arba kelioms šeimoms kartu. Pakanka vieno vairuotojo, o juo kaip žinia gali tapti kiekvienas turintis B kategorijos teises.
 • Vykstantiems atostogauti į užsienį mikroautobusas yra vienas pigiausių ir patogiausių pasirinkimų. Tokios kelionės dažniausiai trunka apie dvi savaites, todėl galima išsinuomoti mikriuką labai patrauklia kaina. Keliaujant pilnu ekipažu nuomos kaina vienam asmeniui siekia vos 5-6 Eur/parą. Nuvykus į kelionės tikslą nereikia nuomotis papildomo transporto arba mokėti už taxi paslaugas, galima visus objektus pasiekti manevringu transportu. Mikroautobusų parkavimas kainuoja tiek pat kaip lengvojo automobilio, o talpi bagažinė leidžia kartu pasiimti visus kelionei reikalingus daiktus.

Arba švenčiantiems:

 • Švenčiantiems vestuves. Jaunavedžiai mikroautobusais važiuoja retai, bet šventės svečiams tai puikus būdas vykti į gamtą ar vakarėlio vietą kartu su jaunųjų ekipažu. Vestuvėms dažniausiai renkamasi didesnį, 19 sėdimų vietų mikroautobusai. Toks transportas ne tik pigus svečių pervežimo būdas, bet ir sukuria šventinę atmosferą, nes visi svečiai leidžia laiką kartu. Neretai kelionės metu vyksta trumpi susipažinimo ar dar linksmesni žaidimai.
 • Švenčiantiems bernvakarius. Puikus pasirinkimas mikroautobusu vykti prie jūros, į pasirinktą pramogų zoną ar net kirsti Lietuvos ribas. Kaip žinome, bernvakariai švenčiami išties audringai, todėl šventės organizatoriai visada stengiasi sumažinti vairuotojų skaičių iki minimumo. Mikrobusu keliauti gali iki 9 asmenų, o vairuotojo reikia tik vieno. Jeigu visgi vairuotojo neturite, rekomenduojame mikroautobuso nuomą su vairuotoju. Jis pasirūpins, kad visus kelionės tikslus pasiektumėte saugiai ir laiku.
 • Švenčiantiems mergvakarius. Merginos šią šventę švenčia taip pat audringai kaip vaikinai bernvakarius, todėl kelionė su vairuotoju joms tokia pat aktuali. Argi nešaunu mėgautis kelione draugių apsuptyje kai transportą vairuoja tikras profesionalas, o vakare saulę galima palydėti Klaipėdoje, Palangoje, Gdanske ar kur tik širdis geidžia.
 • Vykstantiems į festivalį ar sąskrydį. Mikroautobuso privalumai vykstant į festivalį labai panašūs kaip bernvakario/mergvakario atveju, bet yra dar pora didelių privalumų. Pirmasis, kad galima pasiimti labai didelį daiktų kiekį. Tikrai tilps visos palapinės, miegmaišiai ir kiti festivaliui reikalingi atributai. Antrasis, kad dalis keleivių gali nakvoti tiesiog mikroautobuse. Kiekvienoje kompanijoje atsiranda žmonių, kurie miegoti palapinėse tiesiog nenori.

Nuomojamų mikroautobusų privalumai

Mikroautobusai – tai keturratės transporto priemonės, skirtos keleivių arba krovinių pervežimui. Jau pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra mažas autobusas. Šie mini autobusai skirstomi į dvi kategorijas pagal naudojimo paskirtį: keleiviniai mikroautobusai ir krovininiai mikroautobusai. Geriausios autobusiukų savybės yra šios:

 • Manevringumas – mažieji autobusiukai yra beveik tokie pat vikrūs kaip lengvieji automobiliai. Ne veltui juos gali visi, kurie vairuoja lengvuosius automobilius.
 • Dydis – šiek tiek ilgesni, bet panašaus pločio kaip lengvasis automobilis. Todėl jais patogu manevruoti siauromis gatvėmis, o parkavimui tinka lengvųjų automobilių aikštelės.
 • Talpumas – keleiviniai mikroautobusai talpina beveik dvigubai daugiau keleivių nei automobilis. Krovininiai mikroautobusai talpina daugiau nei 10 kartų didesnio tūrio krovinius nei didžiausia lengvojo automobilio bagažinė.
 • Kuro sąnaudos – labai didelis mikrobusų privalumas yra mažos kuro sąnaudos. Kadangi visi nuomojami mikroautobusai yra iki 3 metų senumo, jų kuro sąnaudos neretai yra panašūs automobilio kuro sąnaudoms ir siekia tik 6-7 l/100km.

Gaukite pasiūlymą telefonu!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567

Keleivinių mikroautobusų nuomos privalumai

Keleiviniai mikroautobusai skirti žmonių pervežimui. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei aprašyme nurodyta, kad mikriukas turi 9 vietas, tai reiškia, kad jame yra vieta 8 keleiviams ir vairuotojui. Nurodant transporto keleivių skaičių kartais naudojamas 8+1 vietų žymėjimas. Tokie mikroautobusai dažniausiai nuomojami draugų kelionėms Europos sąjungos šalyse, savaitgalio kelionėms po Lietuvą, bernvakariams, mergvakariams, švenčių ar paminėjimų dalyvių pervežimui. Priekyje yra įmontuotos 2 sėdimos vietos keleiviams ir viena vieta vairuotojui, o už jų paruoštos dvi eilės po 3 vietas kitiems keleiviams.

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Mažojo, 9 vietų mikroautobuso nuomą dažniausiai renkasi tie, kurie nori keliauti didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis arba į išvyką pasiimti didesnį nei telpa automobilyje daiktų kiekį.

Didelis 9 vietų mikrobuso privalumas yra tas, kad jį vairuoti gali visi turintys teisę vairuoti lengvąjį automobilį t. y. turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojų skaičius nėra limituojamas. Jeigu keliausite su draugų kompanija, galite vairuoti pasikeisdami. Neturintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimo arba tiems, kurie nenori/negali vairuoti siūlome rinktis mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Vairuotojas lydės Jus visos kelionės metu, nesvarbu tai vienos dienos kelionė prie jūros ar mėnesio kelionė po europos sostines su draugų kompanija. Tai ypatingai svarbu norintiems užtikrinti sklandžią kelionę.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ypač reikalinga renginių, asmeninių švenčių, komandos kelionių metu.Visi vairuotojai yra patikimi ir patikrinti ir pasiruošę kelyje laukiantiems iššūkiams. Mikroautobusų vairuotojai turi didelę, ilgesnę nei 5 metų vairavimo patirtį. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus arba eismo įvykių žalą atsako vairuotojas, o ne mikroautobuso nuomininkas. Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. Na bent jau susikalba tai tikrai. Mikroautobuso vairuotojas kelionėje Jums padės pasirinkti tinkamiausią maršrutą, susimokėti kelių mokesčius, išsikviesti pagalbą kelyje gedimo atveju ir dar daugiau. Jeigu norite poilsį pradėti jau nuo pirmos atostogų dienos, siūlome mikroautobusą nuomotis su vairuotoju.

Krovininių mikroautobusų nuomos privalumai

Krovininiai mikroautobusai pritaikyti krovinių pervežimui. Juose įmontuotos 3 sėdimos vietos priekyje: 1 vieta vairuotojui ir dvi keleiviams. Už jų paruošta tuščia erdvė kroviniams pakrauti. Maksimalus krovininio mikroautobuso krovinio dydis: ilgis – 4,2 metro, plotis – 1,75 metro, aukštis – 1,85 metro. Taigi bendras krovinio tūris negali viršyti 13,5 kūbinių metrų.

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma dažniausiai naudojasi įmonės, kurioms reikia greitai ir pigiai pergabenti prekes, parvežti gamybines medžiagas arba privatūs asmenys, kuriems reikia persikraustyti į kitą būstą. Įmonėms svarbu sutaupyti ir naudotis pervežimo paslaugomis tik tada tai reikia. Nuolatinis nuosavo busiuko išlaikymas brangiai kainuoja: reikia pirkti draudimą, rūpintis techninėmis sąvybėmis, parkavimo vieta ir pan. Todėl patogu išsinuomoti mikroautobusiuką kelioms paroms ar savaitėms.

Didelis šių mikriukų privalumas, kad jie yra labai talpūs ir persikraustyti į kitą būstą galima 1-2 važiavimų metu. Tai padeda ne tik patogiai atlikti perkraustymo darbus, bet ir sutaupyti daug pinigų. Nuosavu transportu dauktus reikėtų vežti keletą kartų, o tai kainuoja daug laiko ir degalų. Vežant stambesnio gabarito krovinius nuosavu transportu (automobiliu) dažniausiai neišvengiama salono apibraižymų, o tai taip pat yra papildomos išlaidos.

Palikite savo kontaktus ir mes pateiksime Jums pasiūlymą per 4 darbo valandas!

Pvz.: Jonas
Pvz.: 861234567
Pvz.: Noriu išsinuomoti mikroautobusą kelionei nuo liepos 1d. iki liepos 14d. Reikalingas 9 vietų transportas su pilnu draudimu Europos šalyse. Ačiū!

Keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų ne tik linksma, bet ir sklandi. Nuomojame tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, kurie reguliariai tikrinami sertifikuotame autoservise. Taip pat rūpinamės transporto priemonės draudimu bei “pagalba kelyje” kilus nenumatytiems nesklandumams. Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba el. paštu (kontaktai).

Įvertinimai
 • Kaina
 • Aptarnavimas
 • Mikroautobusai
5
Sending
User Review
4.78 (23 votes)